Kup na raty
ŻEL DO DEZYNFEKCJI RĄK DRASEPTAN SG10 z pompką dozującą
Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk.
Posiada pozwolenia na obrót produktem biobójczym nr 8053/20
- zabija wirusy
- nie wysusza rąk
- nie wymaga spłukiwania
- etanol około 76%
Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych i wirusobójczych; do stosowania w obszarze medycznym oraz obszarach wymagających przestrzegania należytego poziomu higieny – w przemyśle spożywczym, zakładach użyteczności publicznej, w warunkach przemysłowych i domowych, a także do dezynfekcji powierzchni oraz urządzeń mających jak i niemających kontaktu z żywnością.
Wcierać przez 30 sekund i pozostawić do wchłonięcia. Nie spłukiwać. Przez cały czas dezynfekcji dłonie muszą być wilgotne.
pojemność: 500 ml
Parametry techniczne:
| Pojemność: | 500 ml |
| Przeznaczenie: | Dezynfekcja rąk |
Zobacz również

Tablica COMBI StarBoard
Tablica linii StarBoard to przede wszystkim funkcjonalność, nowoczesny design i wyjątkowa jakość.338,25 PLN

Flipchart TF21 office PRO mobilny - Grey
Stylowy flipchart mobilny o bardzo dobrej jakości.600,25 PLN

Tablica officeBoard w kratkę
Użyteczne nie tylko podczas zajęć szkolnych, ale także w codziennej pracy biurowej.241,98 PLN
Polecane

Tablica eduBoards ceramiczna w ramie UKF
Tablice szkolne do pisania kredą, w klasycznym ciemnozielonym kolorze.394,90 PLN

Gablota informacyjna model 1, zewnętrzna - magnetyczna
- Drzwiczki ze szkła hartowanego ESG - Zamykana na kluczyk - Tył gabloty wzmocniony blachą ocynkowaną - Powierzchnia korkowa, tekstylna lub suchościeralno-magnetyczna - Rama aluminiowa675,31 PLN

Gablota informacyjna model 2 - korkowa
- Szkło akrylowe (plexi) - Zamykana na kluczyk imbusowy - Tył gabloty wzmocniony blachą ocynkowaną - Powierzchnia korkowa, tekstylna lub suchościeralno-magnetyczna - Rama aluminiowa471,56 PLN

Tablica akademicka wielkoformatowa
Idealnie równa powierzchnia dzięki użyciu technologii Hot Melt.2 097,15 PLN
Opinie naszych klientów








