Darmowa dostawa od 399,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gabloty Vitincom

Informacja zasługuję na piękną oprawę

 

Gabloty ogłoszeniowe, informacyjne i reklamowe

Ochrona informacji przed niewłasciwymi warukami atmosferycznymi, jej widoczność i skuteczność, to jest cel gablot VITINCOM. Zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz, w pełnym świetle i w miejscach zacienionych, gabloty są doskonałą oprawą prezentowanych informacji. Wyprodukowane we Francji, starannie wykończone są najlepszym nośnikiem informacji publicznej i prywatnej.

 

Zalety Gablot VITINCOM

 

Jakość gablot Vitincom®

Poprzez zastosowanie „rygorystycznych” technik, użytych przy projektowaniu i wytwarzaniu, gabloty Vitincom®, reprezentują nadzwyczaj wysoką jakość. Większość produktów, pokazanych w tym katalogu, ma następujące najważniejsze cechy:

Gabloty wewnętrzne :
nowoczesne, oryginalne i efektowne przy jednoczesnym zachowaniu akceptowalnego poziomu cen.

 


Gabloty zewnętrzne :
bezpieczne, proste i modułowe. Wszystkie gabloty zewnętrzne mają następujące cechy charakterystyczne:

 • integralne zawiasy, odporne na zużycie i zniszczenie,
 • „b lokada bezpieczeństwa”, produkowana specjalnie dla Vitincom®, odporna na manipulacje, z zapadką niewidoczną z zewnątrz,
 • eksponowana powierz chnia widoczna w 100%, dzięki temu, że zamek umieszczony jest w ramie aluminiowej, zamiast na  szkle,
 • łatwość użycia: aby otworzyć należy nacisnąć drzwi (drzwi otwierane na bok),
 • w razie zniszczenia drzwi, można je łatwo wymienić bez użycia narzędzi, a także bez zdejmowania gabloty,
 •   drzwi odwracalne -fabrycznie w wersji otwieranej na prawo. Kierunek otwierania można łatwo zmienić na lewostronny bez użycia narzędzi,
 • uszczelnienie wykonane z elastomeru z otworami zapobiegającymi kondensacji pary wodnej.

 Głębokość gablot Vitincom®

Głębokość gablot pokazano przy pomocy piktogramów:

 • Jeżeli głównym celem jest przekazanie informacji, bardziej przydatne do tego celu będą gabloty płytkie.
 • Jeżeli chcemy nadać gablotom bardziej dekoracyjny wygląd, powinny być one nieco głębsze. Im głębsza jest gablota, w której eksponowany jest plakat, tym większe wrażenie wywiera ona na oglądających.

 

 

Stojaki do gablot Vitincom®
Jeżeli powierzchnia ściany jest nieodpowiednia dla celów ekspozycji, Vitincom® oferuje specjalne stojaki, przeznaczone zarówno do ekspozycji pod gołym niebem, jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Są to:

 • rurowe stojaki z pięcioma nóżkami (nóżki w kształcie gwiazdy), opcjonalnie wyposażone w kółka; ,
 • metalowa konstrukcja ekspozycyjna,
 • aluminiowe stojaki 60 x 40,
 • podłużne stojaki aluminiowe 80 x 125.

 

Podświetlane gabloty
Okablowanie elektryczne musi zostać zainstalowane przez osobę posiadającą odpowiednie kwalifikacje, aby spełniony był warunek zgodności z przepisami w zakresie bezpieczeństwa. Wyjście kabli nie jest fabrycznie ustalone, dzięki czemu instalator może wybrać najodpowiedniejsze miejsce.

 Gabloty głębokie (w wersjach Classique z przesuwanymi drzwiami i Classique z drzwiami otwieranymi na bok; gabloty 1000 i gabloty 1000 dwudrzwiowe; gabloty „2000” jedno- i dwustronne oraz gabloty „3000” jedno- i dwustronne) mogą być wyposażone w „zestaw oświetleniowy” odpowiedniej wielkości. Można także dodać drugi zestaw oświetleniowy w dolnej części gabloty, co przyczyni się do spotęgowania efektu wizualnego.

System elektryczny w gablotach podświetlanych jest zamontowany fabrycznie i jest zgodny z Dyrektywą Komisji Europejskiej CE/73/23 oraz z normą BS EN
60-598.

 

 

 

 

 

Zakład produkcyjny

Zakład, w którym produkowane są gabloty, ma całkowitą powierzchnię 31000 m2. Składa się on z dwóch fabryk – konstrukcji stalowych i aluminiowych – wyposażonych w najnowsze i najbardziej wymyślne rozwiązania technologiczne: zrobotyzowane linie spawalnicze, maszyny, itp.

 

 

Prace badawczo-rozwojowe
Zakładowy Wydział Kreacji i Projektu używa użycia narzędzi CAM i CAD i GAPO w celu zapewnienia ciągłego monitoringu i udoskonalania produktów.

Materiały i standardy
Profile aluminiowe: EN AW 6060 – BS EN 573-3. Oszklenie z pleksi odpornego na uderzenia: oszklenie z przezroczystego, organicznego tworzywa, odpornego na promieniowanie ultrafioletowe (UV), wykazującego się dobrą odpornością na uderzenia ISO 7032-2. Bezpieczne szkło: hartowane szkło, zgodne z normą BS EN 12150-1. Stojaki aluminiowe: zgodne z normami EN AW 6106, EN AW 6060, oraz EN AW 6063 – EN 755-2, zapewniają znaczną wytrzymałość mechaniczną.

Wykończenie powierzchni
Anodyzowanie: obróbka elektrochemiczna, dająca warstwę ochronną z tlenku aluminium o grubości 15 μm


Malowanie
Malowanie natryskowe na mokro: ciekła farba poliuretanowa na bazie związku sieciowanego, natryskiwana pistoletem. Warstwa grubości 30 μm, utwardzana w piecu, w temperaturze 80 – 1000C.

 

 
Powlekanie proszkowe: proszek poliestrowy stosowany przy pomocy natrysku do grubości 60 μm, wypalany w piecu, w temperaturze 160 – 1800C. RAL: arkusz kodów barw, stworzony przez RAL (organizacja niemiecka). Oferujemy kolory najczęściej używane dla gablot. Kolory RAL nie mogą być dokładnie odwzorowane w druku. Prosimy o wykorzystanie karty kodów barw RAL w celu doboru odpowiedniego koloru.

Zgodność z normami elektrycznymi

Podświetlone gabloty są zgodne z Dyrektywą Komisji Europejskiej CE/73/23 oraz z normą BS EN 60-598.


Pakowanie
Używamy opakowań najwyższej jakości, aby zapewnić perfekcyjny stan odbieranego towaru. Zastosowane opakowania uwzględniają specyfikę produktu – pudła tekturowe, wiązanie na paletach, osłony z tkanin, rury tekturowe, itp.

Wymiary gablot

Wymiary gablot podane są w milimetrach. Podany jest także rozmiar arkuszy, które gablota może wyeksponować.pixel