Darmowa dostawa od 399,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy w Gablotikon.pl


I gatunek – wszystkie oferowane produkty w sklepie są najwyższej jakości. Zaopatrujemy się tylko u autoryzowanych dealerów i dystrybutorów. Produkty są w 100% oryginalne i wartościowe.


Dowód zakupu – Jako legalnie działająca firma (zarejestrowana działalność z wpisem do ewidencji , nadanym numerem NIP i REGON) jesteśmy zobowiązani wystawić każdemu klientowi dowód zakupu. Podstawowym dowodem zakupu jest paragon. Wystawiamy również faktury VAT ale robimy to wyłącznie na prośbę kupującego (należy wtedy pamiętać o podaniu niezbędnych danych do wystawienia dokumentu).


Zwrot do 10 dni lub wymiana – Jeśli po zakupie okaże się, że produkt nie spełnia oczekiwań bądź co mało prawdopodobne nie pasuje, klient ma prawo do wymiany lub zwrotu towaru. Więcej informacji na podstronie "Gwarancja zwrotu"


Bezpieczeństwo i poufność – Wszystkie dane personalne podawane podczas dokonywania u nas zakupów są chronione najnowszej technologii zabezpieczeniami. Dodatkowo wewnątrz firmy dostęp do danych posiadają tylko lojalni i doświadczeni pracownicy. Więcej na temat można poczytać w tym miejscu „poufność i bezpieczeństwo”.


Serwis i obsługa klienta - Przy obsłudze transakcji internetowych zaangażowane są profesjonalnie przygotowane osoby, co zapewnia naszym klientom bezpieczną, szybką i bezproblemową realizacje zamówień. Oferujemy także serwis przed- i po -sprzedażowy z różnorodnymi formami kontaktu. Dział kontakt.

 

Gwarancja – Na wszystkie produkty prezentowane w naszej ofercie jest gwarancja. Gwarancja zależy od producenta. 

pixel